VetPro – Aktualizované funkcie pokladne

Pokladničné doklady
Pokladničné doklady prešli celkovou a rozsiahlou zmenou. Bolo zmenené zobrazenie prepočtu služby, lieku a ostatných položiek, ktoré sa pridávajú na pokladničný doklad. Pokladničné doklady je odteraz možné vytlačiť na fiškálnu tlačiareň, ktorú aj s fiškálnym servisom dodáva firma A3 Soft s.r.o.. pokladnicne_dokladyvx520Prebehlo združenie vydaných a prijatých pokladničných dokladov do jednej tabuľky, pribudlo farebné rozlíšenie dokladov podľa určenia dokladu. Pre tých klientov, ktorý nechcú investovať do kúpy či prenájmu fiškálnej tlačiarne, je pridaná možnosť exportu položky skladu do virtuálnej pokladnice.

Podporovanú fiškálnu tlačiareň je možné zároveň použiť aj ako platobný terminál, čím ušetríte ďalšie dodatočné náklady. Riešenie tlače pokladničných dokladov pomocou fiškálnej tlačiarne s možnosťou využitia aj ako platobného terminálu je najlacnejšie na trhu. Niektoré fiškálne tlačiarne sú plne prenosné s integrovanou batériou, tlač dokladov je možné vykonať pomocou bezplatnej aplikácie firmy A3 Soft s.r.o. aj z mobilného telefónu alebo tabletu so systémom android.

V Českej republike je naďalej možné používať pôvodný systém tlače pokladničných dokladov na tlačiareň (laserová, atramentová, ihličková..) , tak ako tomu bolo doteraz a nie je potrebné dokupovať žiadne nové vybavenie.