eSMSky

 

eSMSky je univerzálny program – konektor, ktorý je určený na prepojenie akéhokoľvek softvéru do SMS brány a je poskytovaný zdarma. Ak máte o program eSMSky záujem, kontaktujte nás, alebo ho môžete stiahnuť priamo. Aplikácia sa neinštaluje, stačí ju rozbaliť a spustiť. Umožňuje nastavenie spustenia aplikácie po štarte windows.

Stiahnuť aplikáciu eSMSky Návod na integráciu eSMSky

Programátorom poskytujeme bezplatnú technickú podporu a pomoc pri implementácii do ich softvéru.

Ktorýkoľvek program je pomocou tohoto software schopný odosielať SMS zákazníkom a informovať ich o termíne lekárske prehliadky, neuhradené faktúre, blížiace sa technickej kontrole, informácie o naskladnení objednaného tovaru alebo čokoľvek iného s ľubovoľným textom. Jediný úkon, ktorý musíte urobiť, je vloženie telefónneho čísla, textu SMS a dátumu odoslania SMS. Údaje sa môžu programovo pridávať do databázy MS ACCESS s ktorou program pracuje, prepojenie s akýmkoľvek programom je tak veľmi jednoduché a zvládne ho každý dodávateľ softvéru. Aplikácia sa sama aktualizuje z internetu a nevyžaduje zásah užívateľa. Technická podpora pre programátorov je poskytovaná zdarma.

Pre tých, ktorí žiadny softvér nemajú, je v aplikácii editor SMS, ktorý umožňuje ručné zadávanie textu SMS, čísla a ďalších informácií. Program je vhodný aj pre tých, ktorí nemajú žiadnu aplikáciu, ktorá by ukladala dáta do databázy a umožňuje editáciu, úpravu, mazanie a pridanie SMS.

Program vznikol v spolupráci s www.123sms.sk ako univerzálny prepojka pre akýkoľvek softvér na trhu, do ktorého by chcel ktokoľvek integrovať odosielania SMS.

Po vyplnení údajov o firme klienta, alebo súkromnej osobe je možné vykonať automatickú registráciu konta pre odosielanie SMS. Potom stačí len dobitie kreditu na faktúru alebo paypal.

Program obsahuje:

  • automatickú registráciu z programu jedným kliknutím
  • kontrolu kreditu
  • objednanie kreditu na faktúru
  • objednanie kreditu PAYPAL
  • pripravujeme GoPay platbu kartou
  • časované SMSky
  • rôzne možnosti nastavení odosielania a časové intervaly

Cenu za jednu SMS stanovuje cenník 123sms.

editor_sms registracne_udaje sms_ucet nastavenie_odosielania zoznam_sms

 Posted by at 20:42