MediKal – humánny lekár

 

Bezplatná aplikácia pre komerčné a nekomerčné účely – Plánovací kalendár je určený pre humánneho lekára všetkých odborov. Kalendár umožňuje evidenciu klientov ambulancie, viesť jednoduchý záznam o návšteve klienta ambulancie. Ďalej umožňuje plánovanie a objednávanie pacientov na konkrétny deň a hodinu s vytvorením SMS správy, ktorá bude odoslaná deň pred termínom, na ktorý je klient objednaný. Kalendár je vhodný pre akékoľvek ambulancie humánnych lekárov.

Upozornenie klienta na termín návštevy ambulancie pomocou SMS je dnes už štandardom a nemalo by chýbať v žiadnej ordinácii, ktorá si klientov objednáva aj na niekoľko mesiacov dopredu. Klientom to poskytuje komfort a službu, ktorú ocenia a hodnotia pozitívne. Pre lekárov to znamená minimalizáciu termínov, na ktoré sa nikto nedostavil, klient jednoducho zabudol.

 

Aby bolo možné odosielať SMS, je potrebné v nastaveniach programu vyplniť firemné informácie a jedným kliknutím myši si vytvoriť účet. Program má lokalizáciu do SLOVENSKÉHO a ČESKÉHO jazyku, zmena nastavenia sa vykonáva v nastavení programu.

SMS sú spoplatnené sumou 0,057 EUR bez DPH za jednu SMS bez ďalších poplatkov.

 Posted by at 22:27