Cenník VetPro

 

SplashVetProVeterinárny softvér VetPro v3.x sa predáva s niekoľkými druhmi licencií. Ak sa neviete rozhodnúť, prípadne Vám nie je niečo jasné, kontaktujte nás, radi Vám poradíme.

Nie ste ešte rozhodnutí, či je tento program to pravé pre Vás a chcete v ňom pracovať dlhšie, než umožňuje demo verzia s obmedzeným počtom záznamov? Kontaktujte nás na e-mail adrese info@medsoft.sk a vyžiadajte si aktivačný kód, ktorý Vám umožní stiahnutie najnovšej verzie programu s aktualizáciami a prácu bez obmedzenia počtu záznamov. Získate tak 60 dní na prácu s programom zdarma a bez obmedzení funkcionality. Ak Vás náš produkt zaujal, kontaktujte nás.

Ste klinika, kde pracuje viacej veterinárnych lekárov a každý potrebuje vlastnú inštaláciu programu? U nás to nie je žiaden problém a v rámci jedného IČO ďalšiu licenciu neplatíte (platí len pre plnú licenciu)

Možnosti licencovania:

Plná licencia :

Licencia nevyžaduje žiadne dodatočné platby a poplatky. Licencia je platná navždy, aktualizácie a nové funkcie sú bezplatné. Cena plnej licencie s platnosťou navždy je 175,- €. Inštalácia, nastavenie programu a základná technická podpora je zdarma.

Prenájom aplikácie :

Licencia s platnosťou na jeden rok, potom program prechádza do DEMO verzie a je nutné predplatenie ďalšieho roku. Počas platnosti licencie sú aktualizácie a nové verzie programu zdarma. Cena ročnej licencie prenájmu je 50,- € na jeden rok. Inštalácia, nastavenie programu a základná technická podpora je zdarma.

Technická podpora:

Technická podpora je platná po dobu 12 mesiacov, ak nebola uhradená na dlhšie obdobie, od doby prijatia platby za technickú podporu. Cena technickej podpory sa odvíja podľa typu licencie. Technická podpora je doplnkový produkt, ktorú klient nemusí využívať, ale jej predplatením získa pomoc vtedy, keď je potrebný servisný zásah nad rámec základnej technickej podpory, predvedenie či nastavenie niektorých funkcií.

 Posted by at 22:40