Cenník VetPro

 

SplashVetProVeterinárny softvér VetPro v3.x sa predáva s niekoľkými druhmi licencií. Ak sa neviete rozhodnúť, prípadne Vám nie je niečo jasné, kontaktujte nás, radi Vám poradíme.

Nie ste ešte rozhodnutí, či je tento program to pravé pre Vás a chcete v ňom pracovať dlhšie, než umožňuje demo verzia s obmedzeným počtom záznamov? Kontaktujte nás na e-mail adrese info@medsoft.sk a vyžiadajte si aktivačný kód, ktorý Vám umožní stiahnutie najnovšej verzie programu s aktualizáciami a prácu bez obmedzenia počtu záznamov. Získate tak 60 dní na prácu s programom zdarma a bez obmedzení funkcionality. Ak Vás náš produkt zaujal, kontaktujte nás.

Ste klinika, kde pracuje viacej veterinárnych lekárov a každý potrebuje vlastnú inštaláciu programu? U nás to nie je žiaden problém a v rámci jedného IČO ďalšiu licenciu neplatíte (platí len pre plnú licenciu)

Možnosti licencovania:

Plná licencia :

Licencia nevyžaduje žiadne dodatočné platby a poplatky. Licencia je platná navždy. Cena plnej licencie s platnosťou navždy je 175,- €. Inštalácia, nastavenie programu a základná technická podpora je zdarma.

Prenájom aplikácie :

Licencia s platnosťou na jeden rok, potom program prechádza do DEMO verzie a je nutné predplatenie ďalšieho roku. Počas platnosti licencie sú aktualizácie a nové verzie programu zdarma. Cena ročnej licencie prenájmu je 50,- € na jeden rok. Inštalácia, nastavenie programu a základná technická podpora je zdarma.

Technická podpora a aktualizácie:

Technická podpora a poplatok za aktualizácie sú platné po dobu 12 mesiacov, ak nebola uhradená na dlhšie obdobie, od doby prijatia platby za technickú podporu. Cena technickej podpory je 50€ za jeden kalendárny rok.

 Posted by at 22:40