okt 032015
 
[:SK]

Pokladničné doklady
Pokladničné doklady prešli celkovou a rozsiahlou zmenou. Bolo zmenené zobrazenie prepočtu služby, lieku a ostatných položiek, ktoré sa pridávajú na pokladničný doklad. Pokladničné doklady je odteraz možné vytlačiť na fiškálnu tlačiareň, ktorú aj s fiškálnym servisom dodáva firma A3 Soft s.r.o.. pokladnicne_dokladyvx520Prebehlo združenie vydaných a prijatých pokladničných dokladov do jednej tabuľky, pribudlo farebné rozlíšenie dokladov podľa určenia dokladu. Pre tých klientov, ktorý nechcú investovať do kúpy či prenájmu fiškálnej tlačiarne, je pridaná možnosť exportu položky skladu do virtuálnej pokladnice.

Podporovanú fiškálnu tlačiareň je možné zároveň použiť aj ako platobný terminál, čím ušetríte ďalšie dodatočné náklady. Riešenie tlače pokladničných dokladov pomocou fiškálnej tlačiarne s možnosťou využitia aj ako platobného terminálu je najlacnejšie na trhu. Niektoré fiškálne tlačiarne sú plne prenosné s integrovanou batériou, tlač dokladov je možné vykonať pomocou bezplatnej aplikácie firmy A3 Soft s.r.o. aj z mobilného telefónu alebo tabletu so systémom android.

V Českej republike je naďalej možné používať pôvodný systém tlače pokladničných dokladov na tlačiareň (laserová, atramentová, ihličková..) , tak ako tomu bolo doteraz a nie je potrebné dokupovať žiadne nové vybavenie.

 [:CZ]

Pokladní doklady
Pokladní doklady prošly celkovou a rozsáhlou změnou. Bylo změněno zobrazení přepočtu služby, přípravku a ostatních položek, které se přidávají na pokladní doklad. Pokladní doklady je nyní možné vytisknout na fiskální tiskárnu, kterou i s fiskálním servisem dodává firma A3 Soft s.r.o..  pokladnicne_dokladyvx520Proběhlo sdružení vydaných a přijatých pokladních dokladů do jedné tabulky, přibylo barevné rozlišení dokladů dle určení dokladu. Pro ty klienty, kteří nechtějí investovat do koupě či pronájmu fiskální tiskárny, je přidána možnost exportu položky skladu do virtuální pokladny.

Podporovanou fiskální tiskárnu lze zároveň použít i jako platební terminál, čímž ušetříte další dodatečné náklady. Řešení tisku pokladních dokladů pomocí fiskální tiskárny s možností využití i jako platebního terminálu, je nejlevnější na trhu. Některé fiskální tiskárny jsou plně přenosné s integrovanou baterií, tisk dokladů je možné provést pomocí bezplatné aplikace firmy A3 Soft s.r.o. i z mobilního telefonu, nebo tabletu se systémem android.

V České republice je nadále možné používat původní systém tisku pokladních dokladů na tiskárnu (laserová, inkoustová, jehličková ..), tak jak tomu bylo doposud a není třeba dokupovat žádné nové vybavení.

 [:]

 Posted by at 17:37

Sorry, the comment form is closed at this time.